Servis

   Opravami a servisem mobilních telefonů se zabýváme již od roku 1999. Abychom se udrželi na špičkové profesionální úrovni, je náš tým servisních techniků pravidelně školen. Díky těmto faktům jsme tedy schopni opravit muzejní exponáty z poloviny devadesátých let, ale i naprosté novinky na trhu. S pomocí preciznosti a individuálního přístupu k jednotlivým zakázkám jsme si vybudovali vynikající pověst na brněnském trhu, kde patříme mezi stabilní a silné firmy.

   Spolupracujeme s několika servisy ze zahraničí i z blízkého okolí. V případě neúspěšné opravy s nimi konzultujeme aplikovaný postup a snažíme se najít nové řešení problému. Touto metodou dosahujeme úspěšnosti přesahující 93%. Pokud je tedy možné nějakou závadu odstranit, dokážeme to.

   Závady v mobilních telefonech se dělí na mechanické, elektromechanické a elektronické. Mechanické závady tvoří asi třetinu všech oprav mobilů, většina z nich je pozáručních. Do této sekce se řadí veškeré mechanické poruchy, které lze opravit bez nutnosti pájení. Mezi nejčastější závady v této kategorii patří výměna krytů či antény, nefunkční systémový konektor, mikrofon nebo reproduktor. Takové závady často nepadají na vrub uživatelům, ale způsobuje je únava materiálu, případně vliv nečistot. Četnější výskyt těchto závad je u vytížených nebo starších mobilů. Do elektromechanických závad spadají veškeré mechanicky poškozené elektrické části mobilu jako například zlomené spínací tlačítko, popřípadě tlačítko hlasitosti, vytrhnuté lůžko pro paměťovou nebo SIM kartu, poškozený konektor na datový kabel. Elektronické závady jsou závady elektronických součástí mobilu jako jsou napájecí a nabíjecí obvody, řídící a filtrační obvody, vysokofrekvenční elektronické části atd. Tyto závady vznikají zásadně vlivem nežádoucího elektrického jevu a jsou na pohled nediagnostikovatelné.

   Cena za opravu mobilního telefonu je individuální a je závislá na spoustě faktorů. Předběžnou cenu za opravu najdete v našem ceníku, případně u jednotlivých mobilních telefonů. Při složitější a neobvyklé závadě bude mobilní telefon přijat na diagnostiku a cena vám bude sdělena až po určení závady.

  Neúčtujeme žádné manipulační či diagnostické poplatky - naše služby jsou účtovány pouze pokud zakázku vyřešíme. V případě neúspěšné či neekonomické opravy tedy nic neplatíte.

   V případě zájmu o jakoukoliv servisní činnost navštivte naše stránky www.mobilservis-brno.cz

 


 
GSMEDEN s.r.o. & Eden mobil s.r.o. © 2014-2019 - všechna práva vyhrazena.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodejce povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.