O nás

   Společnost Eden mobil s.r.o. nabízí svým zákazníkům profesionální služby v oblasti prodeje mobilních telefonů. Prodejem a opravami mobilních telefonů se zabýváme již od roku 1999, kdy jsme externě spolupracovali s několika prodejnami v Brně. V roce 2003 byla zřízena naše první kamenná prodejna v centru Brna na Josefské ulici.

    Nutný vývoj firmy znamenal postupné zakládání, rušení a stěhování poboček, až jsme se v roce 2005 definitivně usadili na jedné z nejrušnějších ulic v centru Brna – přímo naproti hlavního nádraží, kde nabízíme své služby 7 dní v týdnu, 361 dní v roce. Kamennou prodejnu tedy můžete navštívit naproti Hlavního Nádraží v Brně, přesněji na Nádražní ulici číslo 4. Zde standardně nabízíme cca 800 kusů použitých mobilů nejrůznějších značek. Najdete u nás zánovní mobily s nejvyšší možnou výbavou, ale i léty ověřené pracanty jako je bezesporu Nokia 3310. V naší prodejně nenajdete učící se brigádníky, kteří netuší co prodávají, ale budete obslouženi pouze řádně proškolenými profesionály s několikaletou praxí, kteří jsou schopni kvalifikovaně odpovědět na jakékoliv vaše dotazy z oblasti mobilních komunikací.  Navštivte nás a dejte nám možnost Vás přesvědčit, že právě my jsme ten správný partner pro Váš mobil.

    Naše práce je naším koníčkem, což dokazuje i malé soukromé muzeum mobilní techniky umístěné přímo v prostorách prodejny.


 
GSMEDEN s.r.o. & Eden mobil s.r.o. © 2014-2019 - všechna práva vyhrazena.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodejce povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.